fbpx
Dodano: 08.10.2020

TVP Warszawa: Świat Iluzji podjął rękawice w bitwie stolic!

Zamek Królewski czy Wawel? Kolumna Zygmunta czy “Adaś?” Barbakan czy Sukiennice? Spór o bycie lepszą stolicą między obecną, czyli Warszawą, a tą historyczną, czyli Krakowem, do dziś rozpala serca mieszkańców tych miast. Świat Iluzji również zaangażował się w trwający od lat konflikt, biorąc udział w programie “Dwie Stolice”, który realizowany jest przez dwie placówki Telewizji Polskiej: warszawską i krakowską. Oczywiście wszystko z odpowiednim przymrużeniem oka 🙂

Świat Iluzji w Bitwie Stolic TVP Warszawa

“Dwie Stolice” to wyjątkowy program rozrywkowy, który realizowany jest wspólnymi siłami przez dwa ośrodki Telewizji Polskiej: warszawski oraz krakowski. W każdym z odcinków konfrontowane są ze sobą obyczaje, tradycje, mity oraz miejsca związane z dwoma stolicami Polski. Wszystko okraszone jest odpowiednią dawką humoru, a rywalizacja między największymi z polskich miast ma jak najbardziej zdrowy charakter.

Świat Iluzji – Rynek Starego Miasta w Warszawie

 

W najnowszym z odcinków “Dwóch Stolic” zobaczyć można Warszawski Rynek, w związku z czym nie mogło zabraknąć Świata Iluzji. Zastanawiasz się:
– W jaki sposób zamienić się z kimś na głowę i dodatkowo poznać jego myśli?
– Skąd wziął się pomysł na założenie tak wyjątkowego Muzeum jak Świat Iluzji w Warszawie?
– Co odróżnia Świat Iluzji od krakowskich muzeów?

Kliknij tutaj i obejrzyj program “Dwie Stolice” już terazCresta Social Messenger