fbpx
Dodano: 08.10.2020

“Ogarnij Ją” – Politechnika Warszawska i Świat Iluzji we wspólnej grze miejskiej!

Rok akademicki ruszył na dobre. Dla wielu osób tegoroczny październik to początek pięknej historii związanej ze studiowaniem. Jak odnaleźć się w zawiłych meandrach kampusu uczelni oraz często w nowym, nieznanym świeżo upieczonym Żakom mieście? Politechnika Warszawska wyszła naprzeciw problemom  orientacji w terenie, które towarzyszą niemal wszystkim pierwszoroczniakom. Świat Iluzji również włączył się do akcji.

Ogarnij Ją – Politechnika Warszawska i Świat Iluzji

“Ogarnij Ją” to organizowana przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej gra terenowa, która ma na celu pomoc w zapoznaniu się z kampusem uczelni oraz miastem. W tym roku ma ona charakter zdalny, w związku z czym nie wymaga bezpośredniego kontaktu z innymi uczestnikami zabawy. Jesteś Studentem Politechniki Warszawskiej? Złap za smartfon lub aparat i dołącz do przedsięwzięcia!

“Ogarnij Ją” i wygraj voucher do Świata Iluzji

Patronat nad tegorocznym wydarzeniem objął Świat Iluzji. Jednym z elementów gry, przy którym należy wykonać zdjęcie i przesłać je organizatorom za pomocą specjalnego formularza, jest stojący przed wejściem do Muzeum kalejdoskop. Dodatkowo, zwycięzca konkursu otrzyma specjalny voucher prezentowy, który uprawnia do wejścia na teren świata Iluzji.

 

Weź udział w zabawie i wygraj specjalny voucher, który uprawnia do bezpłatnego zwiedzania Świata Iluzji. Życzymy powodzenia!Cresta Social Messenger