fbpx
Dodano: 15.07.2019

Iluzja w Warszawie

Udostępnij na

Chociaż zabytki, kuchnia i lokalne tradycje bywają ciekawe, to jednak miejsca zagadkowe i nieoczywiste dają nam najlepsze wspomnienia i emocje. Do Warszawy wracamy zawsze pełni nowych doświadczeń. Podróże naprawdę kształcą!

Muzeum Świat Iluzji w Warszawie

Podczas jednej z rodzinnych wypraw zadałem sobie pytanie: co robić w Warszawie? To właśnie tu spędzam najwięcej czasu, wychowuję dzieci i szukam miejsc idealnych dla całej rodziny, na wyjście z przyjaciółmi, czy spotkanie integracyjne z zespołem. Czy są jakieś nietypowe miejsca w Warszawie? Czy jeszcze czymś zdołam zaskoczyć bliskich i współpracowników?

Muzeum Świat Iluzji – rozrywka oraz nauka

Bogaty w wiele inspiracji z całego świata postanowiłem stworzyć w Warszawie miejsce, jakiego mi brakowało w rodzinnych stronach. Miejsce pełne radości, barw i zagadek. Miejsce dla każdego, bo ciekawość o wiek nie pyta. Jestem tego żywym przykładem. I tak z wielkiej pasji do zabawy i nauki zrodziło się w sercu Rynku Starego Miasta- Muzeum Świat Iluzji.

Muzeum Świat Iluzji – atrakcje

Z wielką radością i wzruszeniem przedstawiam przestrzeń edukacjno-rozrywkową inną niż wszystkie. Świat Iluzji w Warszawie to ponad 60 interaktywnych atrakcji: pokoje luster, komnata cieni, galeria Einsteina, kosmiczny tunel i wiele innych niespodzianek ze świata iluzji optycznych i nie tylko. Od listopada 2018 gościmy Państwa z nieopisaną  satysfakcją i pragniemy podziękować za Wasze emocje, wsparcie i inspiracje, których dostarczacie nam każdego dnia. My stworzyliśmy inny wymiar rozrywki w Warszawie, Wy nadaliście mu ducha dobrej energii! Do zobaczenia!

Udostępnij na


Cresta Social Messenger