fbpx
Dodano: 09.09.2020

Friz i Ekipa odwiedzili Świat Iluzji

Znasz każdy zakątek internetu, a najczęściej otwartą kartą w Twojej przeglądarce, tuż obok Instagrama, jest platforma Youtube? Odpowiedziałeś twierdząco na wszystkie z pytań? Jeśli tak, to z pewnością kojarzysz Friza oraz jego Ekipę, których mieliśmy wielki zaszczyt gościć w murach Świata Iluzji.

Kim jest Friz?

Friz, czyli Karol Wiśniewski, jest aktywny w serwisie Youtube od 2010 roku. Początek jego kariery związany jest z popularną w tamtym czasie grą mobilną Pokemon Go. Wrodzona charyzma oraz poczucie humoru sprawiły, że nastolatek w bardzo szybkim tempie zaskarbił serca użytkowników serwisu. Z biegiem czasu, Friz całkowicie odszedł od treści związanych z grami video i rozpoczął regularne publikowanie filmów humorystycznych z tzw. prankami, czyli psikusami na swoich kolegach, oraz z challengami, czyli specjalnymi, popularnymi wśród youtuberów wyzwaniami. W filmie Friza zobaczyć mogliśmy jego przyjaciół, z którymi po pewnym czasie stworzył kolektyw o nazwie Ekipa. Youtuberzy zamieszkali razem w wynajętym domu w Krakowie i zaczęli tworzyć wspólne treści. To właśnie publikowane przez Ekipę tzw. daily vlogi, czyli codzienne filmy, przyniosły Frizowi największą popularność. Dziś jego kanał w serwisie Youtube subskrybuje ponad 4 miliony osób. Imponujące, prawda? Jak dowiadujemy się z najnowszego filmu, Ekipa nie zamierza spocząć na laurach. Kolejnym krokiem, po wynajęciu wspólnego domu, ma być stworzenie całego osiedla, które zamieszkiwać będą popularni polscy Youtuberzy.

Friz i Ekipa odwiedzają Świat Iluzji

Będąc w Warszawie, Friz postanowił odwiedzić Muzeum Świat Iluzji. W zwiedzaniu towarzyszyli Mu jego kompani z Ekipy: dziewczyna Karola Wersow, Tromba i Marcysia, Patecki, Murcix oraz pies Chmurka. Jak zapewne się spodziewacie, wizycie towarzyszyły czujne obiektywy kamer. Jak Friz oraz Ekipa bawili się w Świecie Iluzji? Efekty możemy zobaczyć w ich najnowszym filmie:

 

Polscy Youtuberzy zwiedzają Świat Iluzji

Świat Iluzji zaskoczył Youtuberów już od samego progu. Niezwykłe wrażenie na Ekipie zrobiła świnka znajdująca się na naszej recepcji, której złapanie w palce to nie lada wyzwanie. Aranżacja pokoi luster, w których umieszczono specjalne oświetlenie, wprawiła naszych Gości w iście imprezowy nastrój.

Świat Iluzji – Pokój Amesa w Warszawie

W dalszej części nagrania Ekipowicze udali się do Pokoju Amesa, w którym, w zależności od nastroju, możesz zostać przerażającym olbrzymem lub malutkim, potulnym krasnoludkiem. Te wyjątkowe pomieszczenie wykorzystywane było w filmach na długo przed powszechnym stosowaniem efektów specjalnych.

Świat Iluzji – humor oraz rozrywka

W dobry humor wprawiło polskich youtuberów nasze specjalne lustro, dzięki któremu dosłownie możesz zamienić się twarzą z drugą osobą.

Świat Iluzji – kosmiczny Tunel Vortex

Największe wrażenie na Ekipie oraz ich psie Chmurce zrobił nasz kosmiczny Tunel Vortex. Jak możecie zobaczyć w najnowszym filmie Friza, grawitacja w nim dosłownie nie istnieje.

Świat Iluzji – interaktywne Muzeum w sercu Warszawy

W najnowszym filmie Friza zobaczyć możemy niewielką część tego, co oferuje Muzeum Świat Iluzji. Nasza w pełni interaktywna, łącząca walor rozrywkowy i edukacyjny wystawa to ponad 60 wyjątkowych atrakcji. Odwiedź Świat Iluzji i przekonaj się sam!

Poszukujesz wyjątkowego miejsca do wykonania zdjęć lub realizacji video? Świetnie trafiłeś! Napisz do nas!Cresta Social Messenger