fbpx
Dodano: 02.10.2020

Diana Ciecierska “Diament” – sprawdź teledysk wprost ze Świata Iluzji

Każdego dnia udowadniacie na łamach Waszych profili Social Media, że Świat Iluzji to idealna przestrzeń do wykonania ciekawych i wyróżniających się zdjęć. Fakt ten zauważył również zespół odpowiedzialny za nowy teledysk Diany Ciecierskiej. Ciekawi efektu?

Kim jest Diana Ciecierska?

Diana Ciecierska to niezwykle uzdolniona polska wokalistka, która jest półfinalistką emitowanego przez TVN programu “Mam Talent”. Szerszej publiczności dała się poznać poprzez występ w IX edycji talent show The Voice of Poland, gdzie również trafiła do półfinału. Wraz z Piotrem Cugowskim, Michałem Szpakiem oraz Dawidem Kwiatkowskim śpiewała na największych arenach w Polsce w ramach trasy Atmosfera Exclusive. Debiutancki singiel Diany pt. “Żyj z tym sam” usłyszeć można w największych polskich rozgłośniach radiowych, gdzie przez długi czas utrzymywał się on na najwyższych miejscach list przebojów. Diana Ciecierska pełniła również rolę ambasadorki koncertu P!nk podczas letniej trasy RMF FM. Jest laureatką wielu prestiżowych konkursów wokalnych, wśród których warto wymienić m.i.n. nagrodę Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Debiuty. Diana reprezentowała Polskę na Międzynarodowym Festiwalu “Razem we wspólnej Europie” w Monachium.

Diana Ciecierska – “Diament”

Diana Ciecierska nie spoczywa na laurach. Jej nowy singiel pt. “Diament”, do którego teledysk w całości zrealizowano w Świecie Iluzji, to istna energiczna bomba. Jesteście ciekawi efektu współpracy z młodą wokalistką? Kliknijcie play i dajcie się ponieść!

 

Zdjęcia, reżyseria, montaż: Bartosz Podkowiński

Asystent: Michał Salwa

Kierownik Produkcji/planu: Monika Perzyna

Makijaż i stylizacja fryzur: Dagmara Wróbel

Stylizacja: Monika Perzyna

Lokacja: Muzeum Świat Iluzji.Cresta Social Messenger