15.10.2019
Kiedy myślisz o najlepszych iluzjonistach, w głowie świtają Ci zapewne takie nazwiska jak Angel, Brown, czy Copperfield. I to prawda, w teraźniejszości nie mają  oni sobie równych. Dziś przedstawimy Wam jednak wybitnego z przeszłości, który jako jedyny jak do tej pory, naszym zdaniem, zasługują na miano „magika” wszech czasów.
23.08.2019
W Muzeum Świat Iluzji wierzymy, że najlepszą formą nauki jest zabawa. Rozbudzamy wyobraźnię, inspirujemy i zachęcamy do samodzielnego poszukiwania odpowiedzi. Poza świetną rozrywką w pokojach luster, komnacie cieni, czy tak lubianym już przez wielu tunelu vortex, w Świecie Iluzji warto rozwiązać quiz edukacyjny, zatrzymać się przy interaktywnej ściance, pochylić się nad niezwykłymi cylindrami Kokichiego i w końcu poznać tajemnice skrywane przez galerię Einsteina. Nasza przestrzeń zadziwi każdego bez względu na wiek!
15.07.2019
Chociaż zabytki, kuchnia i lokalne tradycje bywają ciekawe, to jednak miejsca zagadkowe i nieoczywiste dają nam najlepsze wspomnienia i emocje. Do Warszawy wracamy zawsze pełni nowych doświadczeń. Podróże naprawdę kształcą!